Prezentacija projekta RAASS na Odjelu za informatiku Sveučilišta u Rijeci

Na Odjelu za Informatiku Sveučilišta u Rijeci je 28.2.2017. u sklopu ResearchClass predavanja javno je predstavljen projekt RAASS: Automatsko raspoznavanje akcija i aktivnosti u multimedijalnom sadržaju iz domene sporta.

Voditeljica projekta doc. dr. sc. Marina Ivašić-Kos  predstavila je projekt okupljenim kolegama i svima zainteresiranima. Naglasila je razloge koji su bili motivacija za osmišljavanje projekta, predstavila glavne ciljeve projekta i potencijalne korisnike. Pojasnila je metodologiju provedbe projekta, trendove u području istraživanja kojem projekt pripada, potencijalne probleme i ograničenja te istraživački tim i dosadašnje radove  koji su relevantni za provedbu projekta.

Po zavšetku izlaganja nastavljena je aktivna komunikacija s publikom i diskusija.