Research class predavanja u sklopu HRZZ RAASS projekta

U četvrtak 26.09.2019. godine i petak 27.09.2019. godine na Odjelu za informatiku Sveučilišta u Rijeci održano je više Research class predavanja u sklopu HRZZ RAASS projekta.

Partner na projektu, gost pedavač prof. Jordi Gonzàlez, CVC, Barcelona predstaviti će svoja istraživanja povezana s temom projekta, a doktorski studenti Odjela za informatiku i suradnici na projektu RAASS predstavit će trenutne istraživačke aktivnosti i dobivene rezultate.

Raspored održanih predavanja:

Četvrtak, 26.09.2019

10:00 – 11:00  Jordi Gonzàlez, CVC, Barcelona (gost predavač): “Going beyond Deep Learning in Understanding Human Behaviors in Image Sequences”

12:00 – 13:30  Aktivnosti u sklopu RAASS projekta: Automatsko raspoznavanje akcija u sportskim scenama

• Matija Burić:  Object Detection and Tracking in Handball Scenes
  • Goran Paulin:  Synthesized Data Generation
  • Matija Burić: Object Detection Using Synthesized Data
  • Saša Sambolek: Detection of toy soldiers taken from a bird’s perspective

Petak, 27.09.2019

10:00 – 11:00 Jordi Gonzàlez iz CVC, Barcelona (gost predavač): “Towards a Visual Inference of Personality Traits based on Images Shared in Social Networks”

12:00 – 12:30 Sobodan Beliga: Multilingual Keyword Extraction