Obrana doktorske disertacije Mate Krišta

Član tima i doktorand Mate Krišto, u sklopu svog poslijediplomskog doktorskog studija na Odjelu za informatiku, uspješno je obranio svoju doktorsku disertaciju pod nazivom „Detekcija i raspoznavanje osoba u otežanim vremenskim uvjetima primjenom infracrvene termovizije (Human detection and recognition in harsh conditions using infrared thermal vision)“ u utorak, 23. veljače 2021. godine, pred Povjerenstvom za obranu doktorske disertacije u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, član.
  3. prof. dr. sc. Slobodan Ribarić, Fakultet elektrotehnike i računarstva, vanjski član

Čestitamo!