Obrana teme doktorske disertacije Saše Samboleka

Član tima i doktorand Saša Sambolek, u sklopu svog poslijediplomskog doktorskog studija na Odjelu za informatiku, održao je javnu obranu teme doktorskog rada pod nazivom “Detekcija osoba na slikama bespilotnih letjelica u neurbanim područjima u akcijama traganja i spašavanja (Detection of persons in images of unmanned aerial vehicles in non-urban areas in search and rescue missions)“ u utorak, 13. travnja 2021. godine pred Povjerenstvom za ocjenu teme doktorata u sastavu:

1. prof. dr. sc. Ivo Ipšić, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, predsjednik
  2. doc. dr. sc. Miran Pobar, Odjel za informatiku, Sveučilište u Rijeci, član
  3. prof. dr. sc. Slobodan Ribarić, Fakultet elektrotehnike i računarstva, Sveučilište u Zagrebu, član

Obrani teme doktorske disertacije pored navedenih članova Povjerenstva prisustvovali su mentorica izv. prof. dr. sc. Marina Ivašić-Kos, te voditeljica poslijediplomskog sveučilišnog doktorskog studija prof. dr. sc. Maja Matetić.